Menu Color:
Banner Color:
Main Color:
Layout Style:
  • Wide
  • Boxed

Haberler/Duyurular

BELGİN İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi’nde

Posted on 12.8.2015 by Süleyman Danalıoğlu

İstanbul Sanayi Odası (ISO) tarafından her yıl geleneksel olarak yayınlanan ve sanayi şirketlerinin üretimden satış gelirleri dikkate alınarak ülkenin en büyüklerinin belirlendiği Türkiye’nin birinci ve ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listeleri açıklandı.

Madeni yağ sektöründe metal işleme yağları, endüstriyel yağlar, gresler, otomotiv yağları ve deniz yağları olmak üzere beş ana ürün grubu altında 1000’in üzerinde yüksek performans gereksinimlerini karşılayan ürün portföyümüzle 40’ın üzerinde ülkeye ihracatı olan Belgin Madeni Yağlar, 2014 yılı İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine ilk defa girme başarısını gösterdi.

Belgin Madeni Yağlar olarak önümüzdeki yıllarda yüksek teknolojiye yönelik yatırımlar ve uluslararası işbirlikleriyle gelişim sürecini hızlandırıp küresel ortamda rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme hedefimizle ilerleyerek İSO 500 listelerinde de daha üst sıraları amaçlıyoruz.

Belgin’in ülkemizin ekonomik kalkınmasına ve istihdamına sağladığı katkılarla listede yer bulmaktan duyduğu mutluluğu sizlerle paylaşır, emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunarız.