Menu Color:
Banner Color:
Main Color:
Layout Style:
  • Wide
  • Boxed

Haberler/Duyurular

LUBEX 2015 Automechanika Johannesburg Fuarı’ndan Ödülle Döndü

Posted on 17.8.2015 by Caner Kazan

6 – 9 Mayıs 2015 tarihlerinde, Güney Afrika’nın Johannesburg kentinde düzenlenen ve bu yıl 4.sü gerçekleşen Automechanika Johannesburg Fuarı’na LUBEX markası ile katılan Belgin Madeni Yağlar’ın standı en beğenilen stantlar arasına girerek Katılımcı Stantları Gümüş Ödülü’ne layık görüldü.

11.000’in üzerinde kişinin ziyaret ettiği ve Sahra Altı Afrika ülkelerinin önde gelen otomotiv sektörü platformlarından biri olan fuarda LUBEX standı, Automechanika Fuar Organizasyonu – Messe Frankfurt tarafından oluşturulan jürinin yaptığı değerlendirme sonucu 21 ülkeden 608 katılımcı standı arasından seçilerek ödüllendirildi.

Madeni yağ sektörünün yüksek performans gereksinimlerini karşılayan ürün portföyümüzü ve markamızın uluslararası pazarda da etkin kurumsal kimliğini gözler önüne sermek üzere tasarlanan LUBEX standımıza layık görülen bu başarıdan dolayı tüm Automechanika Fuar Organizasyonu ekibine ve bizleri yurtdışında da yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. Son olarak, bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.