Menu Color:
Banner Color:
Main Color:
Layout Style:
  • Wide
  • Boxed

İhracat

Lubex markalı yüksek performans otomotiv yağları Belgin Madeni Yağlar AŞ’ye ait uluslararası ISO 9001-TSE ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Sertifikası, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikalarına sahip tesislerinde üretilmektedir. Belgin Madeni Yağlar AŞ laboratuvarları TSE taşeron laboratuvar belgesi, ISO 17025 sertifikasına sahiptir ve TURKAK’a akreditedir.

Lubex otomotiv yağları dünya çapında 40’ın üzerinde değişik kullanım, iklim şartlarına ve ihtiyaçlara sahip ülkeye ihraç edilmekte ve başarıyla kullanılmaktadır.

Lubex sahip olduğu yüksek kalite ve performans ile son tüketiciler tarafından güçlü bir marka algısına sahiptir. Lubex sahip olduğu geniş ve yüksek çeşitli ürün yelpazesiyle değişik ülke ve bölgelerdeki iş ortaklarının çok farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Binek ve ticari segmentte güncel OEM onaylarına sahip olmak, sorunsuz ve sürekli ürün tedariki, yüksek kalitede ve fonksiyonel ambalaj gibi faktörler Lubex markasına çok büyük bir rekabet avantajı getirmektedir.