Menu Color:
Banner Color:
Main Color:
Layout Style:
  • Wide
  • Boxed

OEM GENEL BİLGİ

OEM, Original Equipment Manufacturer Approvals

OEM, Original Equipment Manufacturer Approvals yani orginal ürün üreticisi tarafından onaylanmış, uygun bulunmuş ürünleri ifade eder.

Lubex içerdiği yüksek LFT teknolojisi ile gerek binek ve hafif ticari gerekse ticari araç motor yağlarında Mercedes, Renault Volvo, MAN, Scania gibi birçok dev otomotiv üreticisinin OEM (Original Equipment Manufacturer Approvals )onayına sahiptir.

Lubex yanlızca motor yağlarında değil aynı zamanda şanzıman ve dişli yağlarında, hidrolik yağlarda gres ve tamamlayıcı ürünlerde 50 den fazla orjinal ekipman belgesine sahiptir.

OEM HABER

SUPREME SAPS 10W 40 Onayları alındı.

Yeni ürünümüz SUPREME SAPS 10W 40 için onay başvurularımız sonuçlandı. Otomotiv üreticileri Daimler Crysler, MAN ve Volvo firmaları ile yapılan görüşmeler çerçevesinde SUPREME SAPS 10W 40 ürünümüze Daimler Crysler 228.51, Man Nutzfahrzeuge 34 77, Volvo VDS – 3 onayları alınmıştır.

OEM ONAYLARI

Lubex yanlızca motor yağlarında değil aynı zamanda şanzuman ve dişli yağlarda, hidrolik yağlarda gres ve tamamlayıcı ürünlerde 50 den fazla orjinal ekipman belgesine sahiptir. Detaylı Bilgi