B2B ÇÖZÜMLERİMİZ

Lubex: 65 yıllık Belgin tecrübesi ile global büyüme yolculuğu

65 yılı aşkın Belgin tecrübesiyle genç ve dinamik markamız Lubex ile müşteri odaklı pazarlama politikamızı ödün vermeden uyguluyoruz. "Yüksek teknoloji ürünleriyle sınırların ötesinde büyümek" olan yeni vizyonumuz doğrultusunda hızlı ama sürdürülebilir ve güvenli adımlarla yurtiçinde ve tüm dünyada büyümeye devam ediyoruz. Markamıza ticari olarak tüm dünyada bilinirlik kazandırmak ve Türkiye’nin global yağ markası olarak bu büyümeyi sürdürülebilir kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Stratejik pazarlama ve global tanıtım

Stratejik olarak belirlediğimiz pazarlama politikamız, tanzim teşhir aktivitelerimiz, satış noktalarımızdaki uygulamalarımız ve uzman ve tecrübeli satış ekibimizle, marka olarak bilinirliğimizi artırıyoruz. Tüm dünyadaki ticari fuar katılımlarımız ile global varlığımızı güçlendiriyoruz.

Lubex ile iş birliğinin avantajları

Genç ve dinamik bir Türk markasının global büyüme yolculuğuna katılmak isteyen iş ortaklarımız için birçok avantaj sunuyoruz:

  • Global büyüme yolculuğuna katılmak: Türk markası olarak dünyada bilinirlik kazanmak ve büyümek.
  • Dinamizmin getirdiği karlılık: Lubex'in genç ve dinamik yapısından faydalanarak karlılık sağlamak.
  • Saygın bayi ve müşteri ağı: Profesyonellerden ve ticaretin erbabından oluşan bayi ve müşteri ağımızın bir parçası olmak.
  • Kazan-kazan felsefesi: Uzun vadeli işbirliklerinde kazan-kazan felsefesiyle hareket etmek.
  • Pazarlama ve iş geliştirme desteği: Pazarlama ve iş geliştirme konularında destek almak.
  • Teknik destek: Teknik konularda samimi ve hızlı bir ekipten destek görmek.

İletişime geçin

Lubex ürünlerinin satışını yapmak ve bu global yolculuğumuzda yer almak isterseniz, size bir mail ya da telefon kadar yakınız. Bizimle iletişime geçin ve detayları konuşalım.

LUBEX

Tüm Lubex ürün ailesini PDF formatında indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

E-KATALOG
BİZİ SOSYAL MEDYA’DA TAKİP EDİN!