DENİZ YAĞLARI

Lubex: 65 Yıllık Belgin Tecrübesiyle Global Büyüme

65 yılı aşkın Belgin tecrübesiyle genç ve dinamik markamız Lubex ile müşteri odaklı pazarlama politikamızı ödün vermeden uyguluyoruz. “Yüksek teknoloji ürünleriyle sınırların ötesinde büyümek” olan yeni vizyonumuz doğrultusunda, hızlı ama sürdürülebilir ve güvenli adımlarla yurtiçinde ve tüm dünyada büyümeye devam ediyoruz. Markamıza ticari olarak tüm dünyada bilinirlik kazandırmak ve Türkiye’nin global yağ markası olarak bu büyümeyi sürdürülebilir kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sürekli ve Güvenilir Hammadde Tedariği

Sürekli aynı kaynaktan hammadde tedariği, ürünlerde sürdürülebilir kalite, ürün çeşitliliği ve Ar-Ge desteği (uluslararası standartlarda laboratuvar ve Ar-Ge merkezi) ile Lubex, 7 farklı üründe 150 ton kapasitesi ile Yenikapı barge stoklarından aynı günde teslimat gerçekleştirebilmektedir. Türkiye genelindeki tüm limanlardan ikmal kabiliyeti ile Lubex deniz yağları, operasyonlarınızda ihtiyacınız olan çeviklik ve güvenilirlik ilkelerini yerine getirmektedir.

Güvenilir ve Hızlı Teslimat

Lubex olarak, ürünlerimizin kalitesini ve çeşitliliğini korurken, hızlı ve güvenilir teslimat hizmeti sunuyoruz. Sürekli aynı kaynaktan hammadde tedariği yaparak, ürünlerimizin sürdürülebilir kalitesini garanti altına alıyoruz. 7 farklı üründe 150 ton kapasitemizle, Yenikapı barge stoklarından aynı gün teslimat yapabiliyoruz. Ayrıca, Türkiye genelindeki tüm limanlardan ikmal yapabilme kabiliyetimizle, deniz yağlarımız operasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz çeviklik ve güvenilirlik sağlıyor.

Lubex ile yüksek teknoloji ürünlerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla büyümeye devam ediyoruz. Bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilir ve iş birliği fırsatlarını keşfedebilirsiniz.

LUBEX

Tüm Lubex ürün ailesini PDF formatında indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

E-KATALOG
BİZİ SOSYAL MEDYA’DA TAKİP EDİN!