İŞ - İNŞAAT - MADEN MAKİNALARI

Lubex: Proje Başarınız İçin Mükemmel Yağlama Çözümleri

Çok iyi biliyoruz ki tüm faaliyetiniz iş bitirme sürelerine uyulmasına ve bütçenin aşılmamasına bağlı. En küçük problemin bile toplam maliyeti ve verimliliğinizi etkileyeceğini ve projenizin başarısı üzerinde çok büyük bir etkisi olabileceğini biliyoruz. Yıllardır bu konuda doğru yağlama çözümleri sağlamak için çalışıyoruz.

Belgin’in Lubex Robus serisi ağır hizmet dizel motor yağları, ekipmanınızın motorunda mükemmel koruma sağlarken, Lubex Hydrovis hareketli parçaların mükemmel bir hassasiyetle çalışmasını, Lubex Mitras şanzımanda tam korumayı ve Greson serisi de katı yağlayıcı gerektiren parçaların uygun koşullarda yağlanmasını sağlar.

Lubex Serisi ile Tasarruf Edin

Lubex serisi ile doğru yağları kullanarak bakım maliyetlerinizde çok ciddi bir tasarruf sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunu size daha iyi anlatmamızı ve rakamlarla detaylandırmamızı isterseniz, size bir mail ya da telefon kadar yakınız.

İletişime Geçin

Proje başarınız için doğru yağlama çözümleri ve daha düşük bakım maliyetleri için Lubex ürünlerini tercih edin. Bizimle iletişime geçin ve detayları konuşalım. Lubex ile güven ve kaliteyi ekipmanlarınıza taşıyın.

LUBEX

Tüm Lubex ürün ailesini PDF formatında indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

E-KATALOG
BİZİ SOSYAL MEDYA’DA TAKİP EDİN!