Lubex Agros Serisi ile Verimi Artırın ve Maliyetleri Azaltın

Lubex Agros serisi, çiftçilerin verimi artırmalarına ve toplam maliyetlerini azaltmalarına yardımcı oluyor.

Tarım sektöründe kazanç elde etmek için modern makinelere güveniyorsunuz ve bu ekipmanlar üstün koruma ve performans sağlayan modern ve yeni nesil madeni yağları gerektiriyor. Ekipmanınızı tüm koşullarda ve maksimum yükle çalışırken korumanız çok önemli.

4 Mevsim Boyunca Maksimum Koruma

Lubex Agros serisi, özellikle en yoğun ekim ve hasat dönemlerinde ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayan 4 mevsim traktör yağlarından ve özel güç iletim yağlarından oluşmaktadır. Belgin tecrübesi ve güvencesiyle kendi laboratuvarımız ve Ar-Ge merkezimizde tasarlanan Agros serisi yağlarımız, makine ömrünü uzatmanıza, bakım maliyetlerinizi, emisyonlarınızı ve plansız bakım zamanını azaltmanıza yardımcı olur.

Üstün Performans ve Koruma

Yüksek kalitedeki Lubex Agros serisi ve Lubex Robus ağır hizmet dizel motor yağları, ekipmanınızı koruma ve verimi artırma konusunda en önemli destekçilerinizdendir. Agros UTTO, traktörünüzün transmisyon, hidrolik sistem, ıslak frenler ve güç itiş sistemlerinde mükemmel performans gösteren ve özellikle ses yapmayan özel bir güç iletim yağıdır. Yüksek kaliteli mineral baz yağlar ve özel katıkların harmanlanmasıyla üretilen, her türlü sıcaklıkta özelliğini kaybetmeyen dört mevsim traktör yağı Lubex Agros STOU ile traktörünüz yılın her dönemi tam koruma altındadır.

Lubex Agros Serisi ile Tanışın

Lubex Agros serisi ile ekipmanınızın performansını artırın, bakım maliyetlerinizi azaltın ve veriminizi maksimize edin. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Lubex ile tarımda kalite ve güveni yakalayın.

LUBEX

Tüm Lubex ürün ailesini PDF formatında indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

E-KATALOG
BİZİ SOSYAL MEDYA’DA TAKİP EDİN!