TARIM

Lubex Agros serisi çiftçilerin verimi artırmalarına ve toplam maliyetlerini azaltmalarına yardımcı oluyor.

Biliyoruz ki, tarım sektöründe kazanç elde etmek için, modern makinelere güveniyorsunuz ve bu ekipmanlar üstün koruma ve performans sağlayan modern ve yeni nesil madeni yağları gerektiriyor. Ekipmanınızı tüm koşullarda ve maksimum yükle çalışırken korumanız çok önemli.

Lubex Agros serisi 4 mevsim ve özellikle en yoğun ekim ve hasat dönemlerinde ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayan 4 mevsim traktör yağlarından ve özel güç iletim yağlarından oluşmaktadır. Belgin tecrübesi ve güvencesiyle kendi laboratuvarımız ve Ar-GE merkezimizde tasarlanan Agros serisi yağlarımız, makine ömrünü uzatmanıza, bakım maliyetlerinizi, emisyonlarınızı ve plansız bakım zamanını azaltmanıza yardımcı olur.

Yüksek kalitedeki Lubex Agros serisi ve Lubex Robus ağır hizmet dizel motor yağları ekipmanınızı koruma ve verimi arttırma konusunda en önemli destekçilerinizdendir. Agros UTTO traktörünüzün transmisyon, hidrolik sistem, ıslak frenler ve güç itiş sistemlerinde mükemmel performans gösteren ve özellikle ses yapmayan özel bir güç iletim yağıdır. Yüksek kaliteli mineral baz yağlar ve özel katıkların harmanlamasıyla üretilen, her türlü sıcaklıkta özelliğini kaybetmeyen dört mevsim traktör yağı Lubex Agros STOU ile traktörünüz yılın her dönemi tam koruma altındadır.

LUBEX - High Performance Motor Oil


İLETİŞİM

Adres

GEBZE OSB
İHSAN DEDE CAD. NO: 125/1 PK 41400
GEBZE / KOCAELİ

Telefon ve FAKS

0262 751 02 92

0262 751 01 98

0262 751 06 67